counter create hit

مطالب مرتبط:
زخمی شدن 7 دانش آموز فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی

زخمی شدن 7 دانش آموز فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی

نظامیان رژیم صهیونیستی 7 دانش آموز فلسطینی را به ضرب گلوله مجروح و 10 تن را نیز بازداشت کردند.

آغاز سال نو با «مارمِ» در مازندران

مارمه از آداب قدیمی مردم مازندران در روز اول سال است که به صورت وجود دارد.

ابراز نگرانی شدید دولت آلمان نسبت به عملیات ترکیه در عفرین

دولت آلمان امروز (چهارشنبه) با ابراز نگرانی شدید درباره عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه، از این کشور خواست تا از قوانین بین المللی تبعیت کند.

اعتماد به نسخه بیگانگان خطایی بزرگ است | نسبت به اقتصاد ملی تعصب داشته باشیم

همشهری آنلاین حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: ملت ایران توانسته اصول بنیادین و شعارهای اصلی انقلاب را با همان استحکام اول تا امروز حفظ کند.

ساعت رسمی کشور امشب یک ساعت جلو کشیده می شود

ساعت رسمی کشور در ساعت ۲۴ امشب یک ساعت به جلو کشیده خواهد شد.

توصیه به ۱۰۰ مقام ارشد دو تابعیتی | استعفا دهید یا یکی از تابعیت ها را لغو کنید

همشهری آنلاین: محمدعلی پورمختار گفت: براساس قوانین موجود افرادی که تابعیت مضاعف آنها به صراحت مشخص شود، نمی توانند در جایگاه مشاغل مهم و حساس در کشور قرار گیرند، اما متاسفانه تابعیت مضاعف با اقامت تحت عنوان گرین کارت یا غیره در قانون تفکیک نشده است. ...

شلیک یگان موشکی یمن به تأسیسات نفتی عربستان در نجران

یگان موشکی یمن اعلام کرد که تأسیسات شرکت ملی نفت آرامکو در جنوب عربستان را با یک فروند موشک کوتاه بُرد از نوع «بدر 1» هدف قرار داد.

محاکمه شیخ علی سلمان به تعویق افتاد

دستگاه قضائی بحرین محاکمه شیخ علی سلمان را به زمان دیگری موکول کرد.

موافقت آمریکا با فروش تسلیحات به ارزش ۱ میلیارد دلار به عربستان

دولت آمریکا با فروش 6500 فروند موشک به عربستان سعودی به ارزش 1 میلیارد دلار موافقت کرد.

ترامپ مک مستر را هم از طریق توئیتر برکنار کرد/جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا شد/ صف بندی نئوکان ها علیه ایران

رئیس جمهوری آمریکا پس از اخراج وزیر خارجه خود از طریق توئیتر، این بار با اخراج مشاور امنیت ملی کاخ سفید از این طریق، جان بولتون سفیر سابق واشنگتن در سازمان ملل را به این سمت منصوب کرد. با تغییرات جدید باید گفت نئوکان ها نقش اصلی را در سیاست خارجی ترامپ در مقابل ایران ...

قرارداد تسلیحاتی یک میلیاردی میان ریاض و واشنگتن

وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد در چارچوب سفر ولیعهد عربستان از واشنگتن قرارداد تسلیحاتی یک میلیارد دلاری امضاء شد.

واکنش دمشق به ساکنان غوطه شرقی: چگونه می توان یک دولت کشتن مردم خود سود ؟

واکنش دمشق به خبر ساکنان غوطه شرقی: چطور ممکن است دولتی با کشتار مردم خود سود ببرد؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.مادون قرمز) : "بشار جعفری" در سوریه نماینده دائم در سازمان ملل در گفت و گو با وب سایت ها, اخبار لبنان تاکید کرد که نیروهای دولتی سوریه به غیرنظامیان در غوطه شرقی-دمشق بمباران. برزیل روز جمعه در گفت و گو با سایت خبری "از خود" در پاسخ به ادعاهای داستان غرق مصاحبه ارتش سوریه گفت: آیا عاقلانه است که دولت خود را از مردم می گیرد ؟ چگونه می توان یک دولت کشتن مردم خود سود ؟ بی فایده برای نظام سوریه در کشتار ملت خود است ؟ نماینده سوریه در سازمان ملل متحد به تازگی "معرفی" دو کشور می دانند که به گفته او تروریست ها در غوطه شرقی دمشق است. است که به طور خاص به بریتانیا و ایالات متحده و فرانسه است.بعلاوه هدف از این کشورها برای از بین بردن حاکمیت سوریه و تبدیل به پایه موفق, من می دانم آن را به باج گیری, مجبور به عقب نشینی از مواضعش کنند.وی افزود: آنها می خواهند کشور ما و منطقه را به اراذل و اوباشی همچون گروه های تروریستی داعش و جبهه النصره تسلیم کنند.طی روزهای اخیر تحولات غوطه شرقی دمشق مهمترین رویداد میدانی در سوریه بوده است. در حالی که مخالفان مدعی هستند که نیروهای دولتی غیرنظامیان را در این منطقه هدف حملات خود قرار می دهند، دولت سوریه می گوید هدف حملات گروه های تروریستی است که در این منطقه قرار دارند و غیرنظامیان را نیز به گروگان گرفته اند.